SLUŽBA PRO NESLYŠÍCÍ

O službě

Online tlumočení českého znakového jazyka

Služba je zdarma

Profesionální tlumočníci – kvalitu tlumočení zajišťuje náš partner Unie neslyšících Brno

Přístupná každý všední den od 9-17h

Spojení do 2 minut

Bez nutnosti rezervace tlumočníka

Aplikace Deafcom ZDARMA ke stažení

Deafcom
aplikace

Deafcom
aplikace

Naši tlumočníci

Kvalitu našich tlumočníků zabezpečuje

Marie Matušková

Ahoj, jmenuji se Marie Matušková. Znakový jazyk je můj druhý mateřský jazyk, ale k tomu, že se chci věnovat tlumočení, jsem se dostala přes vysokou školu a práce. Tlumočení jsem si párkrát vyzkoušela a pak se rozhodla, že tlumočení je přesně to, co chci dělat a od té doby uz u toho zustala… V Deafcomu mám dvě pozice, Community Junior Managerka – od srpna 2020 a jako tlumočnice jsem od začátku roku 2021. Mezi moje záliby patří trávení času s rodinou, poznávání nových míst a největší moje záliba je četba :).

Jitka Hořanská

Dobrý den, jmenuji se Jitka Hořanská. Jsem absolventkou Masarykovy univerzity, kde jsem studovala Matematiku na Přírodovědecké fakultě a Speciální pedagogiku na Pedagogické fakultě. Mezi mé zájmy patří sport, ráda trávím čas s přáteli a rodinou. Těším se na tlumočení pro vás.

Andrea Ilčáková

Ahoj. Jmenuji se Andrea Ilčáková. Vystudovala jsem Logopedii, surdopedii a psychopedii v Olomouci. S neslyšícími pracuji již od roku 1991. Učila jsem v Mš a poté na Základní škole pro sluchově postižené. K tlumočení jsem se dostala v roce 2015 na Střední grafické škole. Pracuji jako tlumočnice v sociálních službách v Unii neslyšících Brno šestým rokem. V společnosti Deafcom tlumočím online asi pátým rokem. Věřím, že tyto online služby podporují Neslyšící při řešení běžných záležitostí, při kterých potřebují komunikovat. Ráda pěstuji květiny, baví mě malování, výroba keramiky, cvičím jógu. Výlety do přírody a sbírání bylin mi dodávají potřebnou energii.

Nikola Železná

Jmenuji se Nikola Železná a bydlím v Hradci Králové. Jsem CODA, takže český znakový jazyk umím díky rodičům, protože jsou Neslyšící. Už od mala jsem rodičům tlumočila, proto jsem se rozhodla, že chci tlumočit dál. Baví mě to a chci pomoci Neslyšícím v komunikaci. Mým koníčkem jsou výlety a čas s rodinou.

Kateřina Nováčková

Jmenuji se Kateřina Nováčková. Znakový jazyk jsem se učila jak v Pevnosti, tak v Trojrozměru. Během studií speciální pedagogiky a angličtiny na vysoké škole jsem nastoupila do Radlic, kde učím Neslyšící a nedoslýchavé studenty. Díky tomu jsem se dostala k příležitostnému tlumočení. Do Deafcomu jsem nastoupila nedávno – a to v únoru 2024. Mezi mé záliby patří učení se jazykům, čtení a jóga.